logo
БУДІВНИЦТВО ТА РЕМОНТ
(044) 209-50-91
dniprobudcom@ukr.net
щодня з 0900 до 1800
Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи - один із завершальних етапів як капітального , так і косметичного ремонту. Вимагають особливої ​​ретельності і акуратності , адже саме якість малярних робіт відразу впадає в очі.

Для того , щоб якісно наклеїти шпалери або зробити фарбування стін , попередньо здійснюється шпаклівка стін і стелі - вирівнюються найменші нерівності поверхонь , тріщини і стики. Потім проводиться обклеювання стін шпалерами - в цьому процесі теж потрібна акуратність і вміння поводитися з різними їх модифікаціями . Деякі види шпалер вельми капризно поводяться при обклеюванні , і недосвідченість маляра буде видна , що називається « неозброєним оком». Обклеювання шпалер вимагає терпіння і хорошого окоміру .

Фарбування стелі теж входить в перелік найбільш затребуваних малярних робіт , хоч донині іноді замовник віддає перевагу на стелю клеїти шпалери.

Всі ці види робіт: шпаклювання стін , обклеювання стін шпалерами , фарбування стелі , в Києві виконає швидко , якісно силами досвідчених майстрів будівельна компанія «Дніпробудком » - саме тут трудяться відмінні фахівці по малярських роботах .Гіпсокартонні роботи

Якщо ви шукайте тих , хто зробить вам гіпсокартонні роботи в Києві - ви на вірному шляху! Будівельна компанія « Дніпробудком » виконає найскладніші роботи, що вимагають якості й уважного ставлення , і в тому числі ми виконуємо різноманітні роботи з гіпсокартону.

Створені руками наших фахівців перегородки і арки з гіпсокартону , багаторівневі стелі прикрашають в Києві багато будинків і квартири. Гіпсокартон - універсальний матеріал, що дозволяє створювати унікальні інтер'єри , він гарний у квартирі та офісі , як основа подальшої обробки. Гіпоалергенний , звукоїзолірующий - гіпсокартон добре утримує тепло , додатково зберігаючи його в приміщенні.

Арки з гіпсокартону швидко виготовляються і чудово виглядають після чистової обробки. Перегородки з гіпсокартону швидко монтуються , і настільки ж легко можуть бути демонтовані при необхідності подальших перепланувань . Гіпсокартон - один з лідируючих матеріалів при створенні багаторівневих стель у Києві. Будівельна галузь широко використовує всі можливості гіпсокартону.Розводка електрики в квартирі

Електромонтажні роботи - заміна проводки , розводка електрики в квартирі , в Києві виробляють чимало компаній. Однак , замовляючи електричні роботи як у Києві , так і в будь-якому іншому місті України , слід пам'ятати - для виробництва подібних робіт необхідні спеціальні допуски , які є далеко не у всіх електриків і ремонтно- будівельних компаній і бригад.

Навіть якщо необхідна елементарна заміна автоматів , в Києві (не кажучи вже про заміну проводки повністю), обов'язково наявність спеціальних дозволів . І це справедливо , так як неодноразово проводка , неправильно прокладена , або підключена , служила джерелом біди. Так що уважно вибирайте підрядника , який займатиметься електромонтажними роботами у вашому квартирі або будинку.

Компанія « Дніпробудком » готова надати якісні послуги з заміни проводки , розводці електрики в квартирі або іншому приміщенні . Наша кваліфікація підтверджена не тільки ліцензіями та допусками , але і безліччю вдячних відгуків наших клієнтів.Плиткові роботи

Плиткові роботи в Києві , якісно і в строк готова виконати для вас будівельна компанія « Дніпробудком ». Наші плиточники працюють з найрізноманітнішою плиткою , включаючи дизайнерську .

Плиткові роботи - один з найскладніших етапів обробки. Якісно викласти плитку може лише майстер з великим досвідом і знанням технологій і особливостей різних видів плитки , клеять складів . Сучасних матеріалів стає все більше , технології плиткових робіт удосконалюються , щоб не відставати від прогресу , майстер- плиточник повинен постійно освоювати все нові технологічні тонкощі і прийоми. Укладання плитки вимагає хорошого окоміру , точності і терпіння - саме цими якостями володіють наші плиточники , тому їм довіряють самі примхливі замовники.

Виробництво плиткових робіт плиточниками нашої компанії виробляється з дотриманням всіх технологічних норм і правил , що дозволяє витримувати найвищу якість робіт , і гарантувати довге життя інтер'єру , створюваному у вашому будинку або офісі. Так що , якщо необхідна укладка плитки в Києві , звертайтеся в компанію « Дніпробудком ».