logo
УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ
(044) 209-50-91
dniprobudcom@ukr.net
щодня з 0900 до 1800
Загальні поняття систем утеплення

Мінеральна вата - Даний утеплювач стійкий до механічних пошкоджень , не запалюється і є паропроникним . Тому що , у нього чималу вагу і він монтується на стіну шляхом багаторазового перфорування в стіну дюбелями , в порівнянні з пінополістиролом. У ціновому діапазоні він є дорожче пенополистерола . При утепленні будинків методом скріпленої теплоізоляції на основі мінвати використовують гнучкі плити. Найчастіше у виробництві вживають ламельні плити (структура цих волокон розташовується перпендикулярно поверхні плит , надалі не хаотично , як у звичайних , гнучких плитах ) . Плити в ламелях мають на порядок менші габарити , а це означає , що їх монтаж займає більш зручне місце на більш рельєфних поверхнях. Фіксація дюбелями буде потрібно практично по всій поверхні покриття будинку особливо на кутах , навколо вікон . Існують і спеціальні двошарові плити з мінеральної вати. У них верхній шар - твердий і стійкий до деформації , а нижній - м'який , володіє хорошими теплоізоляційними властивостями і впритул притискається навіть до нерівних поверхонь .

Поверх таких плит значно зручніше укладати армуючий шар і наносити штукатурку.

Пінополістирол - Монтаж даного утеплювача виконується набагато простіше і швидше у відмінності від мінеральної вати. Володіє кращою вологостійкістю на відміну від мінеральної вати. Вельми поблажливий в ціновому діапазоні. Володіє несприятливої ​​вогнестійкістю і шумоізоляцією . Стандартний пінополістирол в незначній мірі можна вважати паропроникним . Як правило , в системах утеплення використовується пінополістирол класу ПСБ -С -25 або ПСБ -С- 35 (з більш високою щільністю , і тому більш твердий) товщиною від 5 до 20 см. З недавнього часу доступний так званий перфорований пінополістирол - такі плити забезпечують деяку паропроникність.

Інші матеріали - теоретично для утеплення стін можна застосовувати і інші теплоізоляційні матеріали, наприклад, екструдований пінополістирол, а також піноскло, плити з деревних волокон або натуральної пробки (ці продукти не є популярними і поширеними, і для використання їх в готових системах утеплення необхідна консультація спеціаліста).


Монтаж

Система герметичного утеплення третього покоління спеціально створена для утеплення та звукоізоляції всіх огороджувальних конструкцій будівлі методом її напилювання на поверхню або впорскування в повітряні зазори.

Ізольовані поверхні не вимагають якої-небудь спеціальної підготовки - термопіна прекрасно до них прилипає . Поверхні можуть бути мокрими , іржавими , покритими пилом і навіть інеєм.

При утепленні за допомогою даної технології не потрібно застосування будь-яких захисних плівок (ні пароізоляційної , ні вітроізоляційних , ні антиконденсатною ) .

При утепленні будинків із зовнішнього боку на утеплювати конструкції монтується

я каркас , напилюється суміш матеріалів , і утворилася термопіна , після видалення її надлишку , вкривається прикріплюється до каркаса оздоблювальним матеріалом , наприклад сайдингом. В даному випадку необхідно забезпечити захист термопіни від дощу і попадання на неї прямих сонячних променів (УФ) . Термопіна є легким і досить м'яким матеріалом , тому вона не може служити основою для штукатурення або фарбування .

Система герметичного напилюваного утеплення - це новітня технологія утеплення та звукоізоляції в Європі , технологія третього покоління , що надає необмежені можливості архітекторам , проектувальникам , будівельникам і власникам будівель.

Переваги :

Ефективно - досить тонкий шар герметичній термопіни економить значно більше тепла , ніж в кілька разів товще шар традиційних утеплюючих матеріалів другого покоління. Утеплюються конструкції будь-якої форми навіть у важкодоступних місцях (наприклад , складні багатокутні даху , де практично неможливо ідеально укласти мінеральну вату ) , тому використання даної технології дозволяє легко вирішувати проблеми комплексного утеплення будинків будь-якого призначення;

Просто - не потрібно спеціальна підготовка утеплених поверхонь , абсолютно не потрібні ніякі додаткові захисні плівки , виключає «людський фактор» при виробництві робіт традиційними утеплювачами ;

Швидко - швидкість утеплення в 30 і більше разів вище , ніж при застосуванні традиційних систем утеплення другого покоління. Термопіна свої експлуатаційні властивості набуває через 30 секунд після розпилення , завдяки чому обробку утеплених поверхонь можна робити відразу .

Дешево - оцінивши особливу ефективність збереження тепла , невелику вартість утеплення і можливість за допомогою даної технології економити інші ресурси ( час оренди лісів , робочий час працівників , доставку утеплювачів на об'єкт , пгрузочно -розвантажувальні роботи , токелажние і пр. ) виявилося , що це одна з найбільш економних технологій комплексного утеплення в Європі ;

Екологічно - технологія створена саме для утеплення житлових будинків , тому не містить будь-яких побічних явищ або негативних властивостей. Термопіна не припадає пилом , не пліснявіє , не гниє , нічого не виділяє в навколишнє середовище, не містить будь-яких шкідливих для здоров'я матеріалів .


Сфери застосування теплоізоляційних матеріалів

Напилювана теплоізоляція може використовуватися як для утеплення житлових приміщень, так і при будівництві овочесховищ і зерносховищ, будівництві тваринницьких приміщень, утеплення металевих ангарів.

Широко використовуються дані теплоізоляційні матеріали для монтажу на приватних об'єктах, громадських, всіх видів споруд.Система безшовного утеплення: що в комплекті ?

Система утеплення у своєму найбільш повному комплекті повинна містити всі матеріали, необхідні для утеплення та оздоблення стіни , а саме:

• теплоізоляційний матеріал ( в основному , плити з мінеральної вати або пінополістиролу) ;

• клей для монтажу утеплювача ;

• дюбелі , якими кріплять теплоізоляцію ;

• армуючої сітки і розчин для заповнення армуючого шару ( більшість виробників рекомендують виконувати його з клею для плит) ;

• грунтовку під штукатурку ;

• штукатурку ;

• фасадну фарбу.

Але це в теорії. На практиці багато фірм , використовуючи назву «система» , мають на увазі комплект : клей , сітка , штукатурка. Про решту продуктах власник будинку повинен подбати самостійно