logo
УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ
(044) 209-50-91
dniprobudcom@ukr.net
щодня з 0900 до 1800

Айсінін
(ICYNENE ®) - інноваційний пінний утеплювач нового покоління, створений і виробляється в Канаді. Наші споживачі використовують Айсінін для будівництва абсолютно екологічних та енергоефективних житлових і нежитлових будівель.

Айсінін - це ефективний "дихаючий" повітряний бар'єр , який приймає форму поверхні будівлі і створює герметичний шар , забезпечуючи захист від переміщення повітряних мас , які відводять тепло з будівлі. При цьому , конвекційні потоки повітря в порожнинах практично зупиняються , що забезпечує однакову температуру у всьому приміщенні . В результаті будівля отримує кращі експлуатаційні характеристики , підвищується рівень комфорту і знижуються витрати на опалення та охолодження . Економія витрат на енергоресурси залежить від типу конструкції , місця розміщення і т.п.

Переваги Айсінін перед альтернативними утеплювачами:

- Виняткова екологічність. Матеріал не містить шкідливих речовин, нічого не випромінює і не випускає.

- Довічна гарантія. Матеріал не стискається, не руйнується, не деформується, продовжує термін використання самої конструкції.

- Кращі показники теплового опору будівельної конструкції.

- Найменша вартість утеплення в перерахунку на одиницю теплового опору.

- Поліпшення мікроклімату приміщення.


Demilec - екологічна теплоізоляція, що напиляється. Пінополіуретанові системи компанії DEMILEC (USA) LCC. Матеріали розроблені даною компанією і представлені на українському ринку, використовуються для теплоізоляції, гідроізоляції, шумоізоляції і звукоізоляції. Продукція має всі сертифікати відповідності для використання як у промисловому, так і в житловому будівництві.

ППУ система ( пінополіуретанова система , ППУ компоненти ) складається з двох компонентів: поліол і ізоціонатов .

Поліол (компонент А) - являє собою смолу, що отримується з поліефірних смол з додаванням спеціальних добавок ( спінювач і вогнезахисних добавок) , які в більшій частині і впливають на кінцеві споживчі характеристики ППУ . Поліол малотоксичний , невзривоопасен , зберігати його необхідно в сухому вентильованому приміщенні при температурі не нижче 0 ° С.

Ізоціонат (компонент В) - органічні сполуки, що є активними електрофілами . Ізоціонат - складне з виробництва сировина. За зовнішнім виглядом це темна рідина зі специфічним запахом. Даний компонент легко реагує з водою і атмосферною вологою , в результаті чого утворюється осад , який не можна використовувати для переробки.