logo
ТЕРАСНА ДОШКА З КОМПОЗИТУ
(044) 209-50-91
dniprobudcom@ukr.net
щодня з 0900 до 1800

Загальні положення про терасної дошці.

Терасна дошка - це такий вид дошки , який використовується для укладання терас , декінг . Найбільш часто використовується матеріал - деревно -полімерна дошка . Періодичність та термін експлуатації залежить від якості самого матеріалу і професійної укладання , коливається від 10 і до ... років.

Ціни по Терасної дошці варіюються залежно від використовуваного матеріалу належної якості , так як це можуть бути сибірська модрина або карельська сосна (одні з популярних виборів за статистикою продажів )

На термін експлуатації терасної дошки впливає:

- Яка технологія використовувалася для її виготовлення

- Яка порода дерева і які доп.матеріале використовувалися

- Яке був тиск при пресуванні

- Наскільки ефективна вологостійкість покриття

- За якими принципами працює метод кріплення

Виробництво терасної дошки здійснюється з високоякісної деревиної муки , спеціального деревного матеріалу і з матеріалу у вигляді поліпропілену екологічно чистого матеріалу , також можуть використовуватися різні мастильні засоби залежно від місця установки систем (площадки підвищеної вологості , багато - навантажувальна майданчик, майданчик технічних приміщень , і т.д.

Монтаж

Монтаж терасної дошки проводиться відповідно до вимог з укладання виробника. Коректне покриття терасної дошкою гарантує довговічне використання в різних експлуатаційних умовах. Дану роботу краще надати фахівцям для впевненості в повноцінності покриття.

При монтажі на відкритому просторі потрібні спеціальні лаги . Лаги повинні мати товщину близько 4мм і бути спеціально підігнаними . Вони виробляються з міцної і твердої деревини , рівень вологості якої - не більше двадцяти п'яти відсотків. Лаги не повинні мати ніякого контакту з землею.

Відстань між лагами безпосередньо залежить від того , якої товщини терасна дошка використовується . Так , якщо товщина матеріалу - 20 мм , то відстань між опорами має бути 4,6 метра. Збільшення товщини декінга на 2 мм спричиняє збільшення відстані на 0,7-1 метр. Щоб створити дійсно міцну основу , лаги слід з'єднувати між собою металевими пластинами.

Способи влаштування

Найбільш популярний метод монтажу терасної дошки - відкритий метод кріплення. Такий метод використовується найчастіше при кладці звичайної дошки . Кріплення , тільки , повинно бути з антикорозійним покриттям.

Закритий спосіб монтажу - елементи кріплення приховані від очей. Для такого кріплення до лагам попередньо прикріплюють квадратні скоби , виготовлені з нержавіючої сталі. Для цього з боків декінга пропилюються 25 -сантиметрові канавки , в які і будуть поміщатися пластини. Потім за допомогою цих пластин окремі дошки з'єднуються встик. У даному випадку необхідно забезпечувати невеликий вентиляційний зазор, що дозволяє волозі випаровуватися -під покриття.

Стандарти укладання терасної дошки

Перед монтажем , терасна дошка повинна пройти акліматизацію . За умови адаптації до температурного режиму матеріал легше проходить процедуру монтажу. Вентиляційний зазор між стиками повинен бути не менше п'яти міліметрів.

Для поліпшення працездатності і збільшення терміну служби терасної дошки існують спеціальні захисні засоби , призначені для проведення зовнішніх робіт. Слід використовувати тільки той захист, який рекомендує виробник матеріалу. Деякі види декінга взагалі не потребують додаткової обробки , а ось дерев'яна терасна дошка потребують періодичного оновлення захисного шару.

Сфери застосування

Терасна дошка використовується на відкритому повітрі. Це спеціально розроблений матеріал, що витримує всі погодні « катаклізми » , включаючи підвищену вологість і мінусові температури. Монтаж в закритих приміщеннях без піддаються перепадів температур , і змінної вологості складе більш тривалий термін експлуатації.

З її допомогою можна створювати привабливі тераси , відкриті і закриті майданчики для відпочинку , декорувати зони біля водойм або садові доріжки , кімнатні покриття, покриття для технічних навантажень промислових приміщень. Такий матеріал добре поєднується з навколишнім ландшафтом , тому область його використання практично не обмежена.